Інтерфакс-Україна
07:08 29.08.2021

Франція і Велика Британія пропонують створити в Кабулі зону безпеки

1 хв читати
Франція і Велика Британія пропонують створити в Кабулі зону безпеки

Президент Франції Емманюель Макрон повідомив, що Париж і Лондон представлять на екстрене засідання РБ ООН у понеділок проект резолюції з пропозицією про формування в Кабулі зони безпеки.

"Нашу пропозицію з резолюції направлено на створення в Кабулі під контролем з боку ООН зони безпеки, яка дозволила б продовжити гуманітарні операції", - сказав Макрон в інтерв'ю французькій газеті Le Journal du Dimanche (JDD).

Створення такої зони стане спробою захисту людей, що намагаються покинути Афганістан.

Макрон заявив у суботу, що Франція проводить попередні переговори з талібами про гуманітарну ситуацію в Афганістані і можливу евакуацію більшої кількості людей.

Збройні сили США, які охороняють аеропорт в Кабулі, повинні бути виведені до вівторка - крайнього терміну, встановленого президентом Джо Байденом.

Франція і Велика Британія вже оголосили про припинення операцій з евакуації з аеропорту Кабула. При цьому британське Міноборони повідомило, що близько 1 тис. афганців, що входять в зону ризику, не будуть вивезені.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли G7 закликали Зеленського до співпраці з НАБУ та САП

Поліція повернула до зоокуточка левицю, що втекла з вольєра в Хмельницькому

Масштабна історична українсько-польська конференція відбудеться в травні 2026р - голова УІНП

Графіки обмеження електроенергії у неділю продовжують діяти цілодобово

Зеленський: РФ знову провалила встановлені Путіним терміни захоплення Покровська та Купʼянська

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Зеленський провів нараду з Федоровим щодо подальшої цифровізації державних послуг

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА