Інтерфакс-Україна
06:29 30.08.2021

Зустріч Зеленського і Байдена перенесли на 1 вересня

1 хв читати
Зустріч Зеленського і Байдена перенесли на 1 вересня

Зустріч президента України Володимира Зеленського і президента США Джо Байдена перенесена на 1 вересня, повідомила Українська служба "Голосу Америки".

Як повідомляється на сайті видання в неділю ввечері, інформацію про перенесення дати зустрічі лідерів двох країн Українській службі "Голосу Америки" підтвердили в Білому домі.

Зазначається, що за попереднім планом, зустріч президентів мала відбутися 31 серпня. Станом на 1 вересня у Зеленського в США були заплановані інші події.

У виданні нагадали, що дату прийому Зеленського в Білому домі переносять уже вдруге - "спочатку зустріч із президентом Байденом повинна була відбутися 30 серпня, проте згодом план змінили. За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, це сталося "у зв'язку з розширенням програми візиту".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без опалення залишаються понад 1,6 тис. багатоповерхівок після ворожих обстрілів - мер

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 102-ма БПЛА, зафіксовано влучання 15 ударних БпЛА на 10 локаціях

Велика Британія створює "британське ФБР" для боротьби з тероризмом і організованою злочинністю

ОВА: У Запорізькій області поранено жінку, ворог завдав удари по 32 населених пунктах

У Києві працює 56 пунктів гарячого харчування через відсутність тепла - Свириденко

Окупанти за добу втратили 1 020 осіб та 115 од. спецтехніки - Генштаб

25 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

З початку року з прикордонних громад Сумщини евакуйовано понад 300 людей через ворожі обстріли

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА