Інтерфакс-Україна
06:59 30.08.2021

П'ятеро людей постраждали в результаті стрілянини в Запоріжжі, з них троє госпіталізовані

1 хв читати
П'ятеро людей постраждали в результаті стрілянини в Запоріжжі, з них троє госпіталізовані

П'ятеро людей отримали травми в результаті конфлікту з використанням травматичного пістолета в Запоріжжі у неділю вранці, троє постраждалих госпіталізовані, ще двоє затримані. Відкрито кримінальне провадження, повідомили в Національній поліції України.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції України на офіційному сайті, близько 5:00 ранку неділі, 29 серпня, до відділу поліції № 1 Запорізької районного управління ГУНП у Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що на вул. Прибережна магістраль біля кафе невідомі відкрили стрілянину. Є постраждалі.

"Троє постраждалих госпіталізовані в медичний заклад. Ще двом лікарі надали допомогу на місці події. Зловмисники намагалися сховатися на власному автомобілі, але були затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу. Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що двоє чоловіків біля одного з розважальних закладів під час раптово виниклого конфлікту з пістолетів травматичної дії почали стріляти в опонентів. У результаті п'ять громадян отримали травми, троє з них госпіталізовані. Зловмисники втекли з місця події на своєму автомобілі.

 

 

ОСТАННЄ

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА