Інтерфакс-Україна
07:08 30.08.2021

Одна людина загинула, ще п'ятеро отримали травми в результаті ДТП на Прикарпатті

1 хв читати
Одна людина загинула, ще п'ятеро отримали травми в результаті ДТП на Прикарпатті

Одна людина загинула, ще п'ятеро постраждали в результаті дорожньо-транспортної пригоди на трасі Р-20 "Снятин-Тязів" на Прикарпатті, повідомили в прес-службі Нацполіції Івано-Франківської області.

"У результаті ДТП пасажирка транспортного засобу "ГАЗ" загинула від отриманих травм на місці події. Водій цього автомобіля, 1950 року народження, не травмувався. Крім того, до медустанови доставлені водій 1959 року народження, двоє дорослих і двоє неповнолітніх пасажирів "Рено Кенго". Дані всіх учасників дорожнього руху встановлюють правоохоронці, а медики визначають ступінь отриманих тілесних ушкоджень", - йдеться в повідомленні на сторінці поліції регіону в Facebook.

За попередньою інформацією правоохоронців, 29 серпня ввечері між Городенкою і Якубівкою сталася ДТП, в якій автомобіль "Рено Кенго" виїхав на зустрічну смугу руху і зіткнувся з автомобілем "ГАЗ 2410".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державними нагородами енергетиків, які відновлюють електропостачання після російських обстрілів

Україна офіційно розпочала опалювальний сезон – Свириденко

Шмигаль обговорив з представниками НАТО подальші євроінтеграційні реформи та ініціативу PURL

Понад 22 тис киян отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло через збройну агресію РФ

В Миколаєві жінка залишила малолітніх дітей на пів доби самих, вони загинули через пар від гарячої води

Зеленський доручив опрацювати конкретні суспільні потреби, на які мають спрямовуватись кошти від заморожених російських активів – нарада з урядовцями

Російські дрони пошкодили три вітрогенератори Краматорської ВЕС - глава УВЕА

Програму контрольованого експорту зброї треба запустити вже наступного місяця – Зеленський на нараді з урядовцями

Зеленський доручив забезпечити невідкладно 100% фінансування для імпорту газу, вже є 70% - нарада з урядовцями

ДСНС: П'ятеро людей постраждали внаслідок вибуху у багатоповерхівці у Хмельницькому, серед них — дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА