Інтерфакс-Україна
16:46 30.08.2021

США в Міжнародний день жертв насильницьких зникнень закликають РФ звільнити всіх українських політв'язнів у Криму

1 хв читати
США в Міжнародний день жертв насильницьких зникнень закликають РФ звільнити всіх українських політв'язнів у Криму

Посольство США в Міжнародний день жертв насильницьких зникнень закликають РФ негайно припинити окупацію Криму та звільнити всіх українських політв'язнів на півострові.

"У Міжнародний день жертв насильницьких зникнень ми згадуємо щонайменше 43 осіб, які зникли безвісти від початку окупації Криму російськими військами у 2014 році. Ми закликаємо Росію негайно припинити окупацію Криму, звільнити всіх українських політв’язнів, яких вона несправедливо утримує, і повернути повний контроль над півостровом Україні", - йдеться в повідомленні посольства США у Facebook.

 

Як повідомлялося, в березні в інформаційній довідці, поширеній прес-службою Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, повідомили, що з початку окупації АРК у 2014 році Управління Верховного комісара з прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 43 випадки насильницьких зникнень людей на півострові.

Насильницькі зникнення відбувалися переважно у формі викрадення, серед жертв - 39 чоловіків і чотири жінки. Перший задокументований випадок насильницького зникнення відбувся 3 березня 2014 року, а останній за часом - 23 травня 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА