Інтерфакс-Україна
18:30 30.08.2021

ДФС вручила підозру службовим особам КП "Київпастранс" за розтрату 13 млн грн

2 хв читати
ДФС вручила підозру службовим особам КП "Київпастранс" за розтрату 13 млн грн

Слідчим СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві за погодженням з прокурором Офісу Генерального прокурора оголошено про підозру громадянам України - службовим особам КП «Київпастранс» та «Дирекція по будівництву та утриманню об'єктів транспорту та допоміжної інфраструктури», які, діючи умисно та протиправно, з корисних спонукань, за попередньою змовою з директором однієї з ТОВ та іншими особами, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом видачі завідомо неправдивих офіційних документів по договору підряду на виконання робіт, укладеному між КП «Київпастранс» та ТОВ, здійснили розтрату коштів КП «Київпастранс» у розмірі 13 208 558,74 грн.

Запобіжний захід підозрюваним не обирався. 

Як повідомлялося, співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили посадових осіб КП “Київпастранс”, які діючи за попередньою змовою із службовими особами відокремленого підрозділу КП «Київпастранс» - «Дирекція по будівництву та утриманню об'єктів транспорту та допоміжної інфраструктури» та іншими суб’єктами господарської діяльності (СГД), в тому числі з ознаками ризиковості та транзитності, протягом 2020 року привласнили бюджетні кошти при проведенні робіт з реконструкції трамвайної лінії.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

Мінсоцполітики 5 разів клопотало перед ДПСУ про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025 році, Мінветеранів - 14 разів

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин

"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську

Екстрені відключення поширені на весь Київ – "ДТЕК"

Голова МЗС Литви закликав до повної ізоляції Росії у відповідь на удар балістичною ракетою по газосховищу на Львівщині

В Києві постраждали 26 людей, встановлено особи всіх загиблих – прокуратура

Міноборони Нідерландів: Поки ми працюємо над мирними рішеннями, Росія тисне льодяним терором

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА