У Зеленського в США заплановані зустрічі та підписання документів у Міненергетики, Пентагоні, Держдепі, Світовому банку та NASA

Президент України Володимир Зеленський у Вашингтоні проведе зустрічі та підпише стратегічні документи у міністерстві енергетики, Пентагоні, Державному департаменті США, Світовому банку, а також NASA, повідомив прес-секретар президента Сергій Никифоров.
"У Вашингтоні ранок. Сьогодні у президента України та української делегації заплановано зустрічі та підписання стратегічних документів у міністерстві енергетики, Пентагоні, Державному департаменті США, Світовому банку та навіть NASA", – написав він у Facebook..
Також очікується підписання двох угод: між Міністерством оборони України і оборонним відомством США і між Державним космічним агентством України і NASA.
"Буде зустріч з паном Блінкеном. Буде велика – і я думаю, що це ключовий пункт сьогоднішньої програми – оборонна угода з Пентагоном, з департаментом оборони з Ллойдом Остіном. ... Буде навіть NASA – і не просто NASA, а підписання Угоди про співробітництво або партнерство між Державним космічним агентством України і NASA", – повідомив Никифоров в ефірі телеканалу "Україна 24".
Крім того, за словами Никифорова, президент Зеленський візьме участь у вшануванні пам'яті жертв Голодомору, представить план трансформації України і спільно з першою леді представить український аудіогід в садибі-музеї Джорджа Вашингтона.
Раніше прес-служба Пентагону повідомила, що міністр оборони США Ллойд Остін у Пентагоні о 14:00 за Вашингтоном (21:00 за Києвом) проведе зустріч із президентом України Володимиром Зеленським та главою оборонного відомства України Андрієм Тараном.
Відбудеться також низка важливих зустрічей Зеленського з американськими чиновниками. Представники України та США підпишуть низку документів.
Програма візиту розрахована на кілька днів і охопить низку міст на східному і західному узбережжях США.
Зеленський і його дружина Олена 31 серпня прибули з робочим візитом до Вашингтона (США) на запрошення американського лідера Джозефа Байдена.