Інтерфакс-Україна
18:01 31.08.2021

Розслідування ДТП за участю нардепа Трухіна передано в ДБР – поліція Києва

2 хв читати
Розслідування ДТП за участю нардепа Трухіна передано в ДБР – поліція Києва

Кримінальне провадження у справі про ДТП, яка сталася 23 серпня в Дарницькому районі Києва, передано в підслідність Державного бюро розслідувань, повідомляє прес-служба поліції столиці.

"Відповідну підслідність визначив за Державним бюро розслідувань процесуальний керівник, враховуючи наявність серед фігурантів кримінального провадження спецсуб'єкта - народного депутата України", – наголошується в повідомленні.

За даними поліції, автомобіль "Ауді", в якому перебував народний депутат Олександр Трухін ("Слуга народу"), не дотримуючись безпечної дистанції під час руху, в'їхав в автомобіль "Форд", який рухався попереду. "Форд", у свою чергу, зіткнувся з автомобілем"Деу". Унаслідок потрійної аварії постраждали шестеро людей.

На момент прибуття правоохоронців учасники аварії перебували поруч з автомобілями, тому виникло питання підтвердження особи водія "Ауді" в момент аварії.

"Під час проведення першочергових слідчих дій один зі свідків повідомив, що за кермом "Ауді" перебував чоловік, як з'ясувалося – народний депутат України. Водночас інші свідки заперечують ці свідчення", – зазначають у поліції.

Відповідно до чинного законодавства у разі наявності інформації про можливе вчинення злочину спецсуб'єктом, в цьому випадку народним депутатом, процесуальний керівник зобов'язується змінити підслідність.

"Тому слідчі поліції направили листа до прокуратури з клопотанням про передання матеріалів зазначеного кримінального провадження до відповідного правоохоронного органу. Наразі підслідність визначена за Державним бюро розслідувань. Усі матеріали, зібрані слідчими поліції, в повному обсязі будуть передані в ДБР", – пояснюють правоохоронці.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що розраховує на неупередженість у розслідуванні справи про ДТП за участю Трухіна і на максимально жорстку реакцію з боку правоохоронних органів у разі підтвердження супутніх з цією подією фактів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий парад у Вашингтоні 14 червня обійдеться США в суму до $45 млн - ЗМІ

Мелоні: Ми повинні вимагати припинення вогню та гарантій для Києва

Сікорський: Путін розбудив гіганта, він ще не уявляє, наскільки дорого це йому обійдеться

ТСК по енерготарифам хоче заслухати CEO "Нафтогазу" про механізми погашення 200 млрд грн боргів перед НАК – голова комісії

Зеленський та прем'єр Швеції обговорили посилення тиску на РФ та подальші спільні дії

Україна сподівається на голос Китаю та Бразилії у діалозі з Росією для переконання у припиненні вогню - МЗС

Зеленський, Ляєн та Кошта обговорили посилення тиску на РФ задля досягнення припинення вогню

Пісторіус заявив, що хоча Путін "зовсім не зацікавлений" в припиненні війни, Європі слід готуватися до можливого припинення вогню

Речник МЗС після переговорів у Стамбулі: Ми будемо продовжувати наполягати на припиненні вогню

Каллас: Санкції та політична ізоляція необхідні для продовження тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА