Інтерфакс-Україна
23:17 31.08.2021

США виділять Україні 60 млн доларів військової допомоги

1 хв читати
США виділять Україні 60 млн доларів військової допомоги

Сполучені Штати обіцяють до 60 мільйонів доларів військової допомоги Україні напередодні зустрічі між українським президентом Володимиром Зеленським та його американським колегою Джо Байденом, повідомляє Associated Press (AP).

"Пакет допомоги Україні був необхідний через значне збільшення російської військової активності уздовж її кордону, а також через мінометні обстріли, порушення режиму припинення вогню та інших провокацій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зміцнення позицій Росії уздовж українського кордону виявило нестачу можливостей українських збройних сил для захисту від російського вторгнення.

"Необхідно терміново усунути значні прогалини в потенціалі України, щоб посилити стримування в світлі нинішньої російської загрози", - зазначено в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Зеленський збирається зустрітися з Байденом у Білому домі в середу 1 вересня.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

Швеція та Україна підписали меморандум про співпрацю в галузі оборонних інновацій

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

Зеленський: Будемо збільшувати фінансування корпусам ЗСУ, які перебувають у найбільш гарячих боях

Україна буде масштабувати всю технологічну основу, яка допомагає у евакуації поранених воїнів

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

Шмигаль зустрівся з керівництвом компанї Saab, виробника шведських бойових літаків Gripen

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА