12:16 01.09.2021

За порядком в аеропорту "Бориспіль" у дні прибуття паломників-хасидів стежать понад 120 поліцейських

2 хв читати
За порядком в аеропорту "Бориспіль" у дні прибуття паломників-хасидів стежать понад 120 поліцейських

Понад 120 поліцейських Київської області гарантують охорону громадської безпеки та порядку в аеропорту "Бориспіль" під час прильоту паломників-хасидів, повідомляється у Telegram-каналі МВС у середу.

"Поліцейські проводять комплекс безпекових заходів, аби ізраїльтяни та громадяни інших іноземних держав відсвяткували іудейський Новий рік у безпеці. До забезпечення публічної безпеки та порядку залучено низку служб: поліцейські Бориспільщини, патрульні поліцейські, поліція особливого призначення, вибухонехніки, поліція діалогу та понад 50 військовослужбовців Нацгвардії", - йдеться в повідомленні.

В аеропорту також працює Ситуаційний центр, на який покладено координацію діяльності залучених до забезпечення правопорядку нарядів.

Як повідомлялося, цього року масове святкування іудейського Нового року припадає на 6-8 вересня. Кілька тисяч хасидських паломників вже прибули до м. Умані Черкаської області для святкування іудейського Нового року Рош Гашана завчасно, оскільки минулого року через посилені протиепідемічні заходи потрапити на святкування змогли не всі охочі. Загалом Державна прикордонна служба України очікує прибуття понад 20 тис вірян поточного року.

Як відомо, щоосені паломники їдуть до Умані, щоб на могилі свого духовного лідера рабі Нахмана відсвяткувати Рош Гашана (новий рік). Він народився в місті Меджибожі (нині - Хмельницька область) у 1772 році (5532 від створення світу за єврейським календарем). Потім вів кочовий спосіб життя, бував у різних містечках України, переважно у Медведівці та Златополі, а останні вісім років життя провів у Браславі (нині - Білорусь). У 1808 році Нахман захворів на туберкульоз, оселився в Умані, де й був похований у 1810 році. Відтоді це місто стало центром поклоніння хасидів, куди вони з'їжджаються з усього світу кожного єврейського Нового року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА