Інтерфакс-Україна
20:49 01.09.2021

В Ізраїлі вважають виведення військ США з Афганістану правильним, але не належним чином реалізованим кроком

1 хв читати
В Ізраїлі вважають виведення військ США з Афганістану правильним, але не належним чином реалізованим кроком

Глава МЗС Ізраїлю Яір Лапід заявив у середу, що рішення США вивести своїх військових з Афганістану, можливо, є правильним, але реалізували його не кращим чином, пише The Times of Israel.

"Це сталося не так, як повинно було статися. Можливо, рішення це правильне, але реалізували його не так, як потрібно", - сказав Лапід журналістам.

Лапід вважає, що "ми ще не зрозуміли повністю наслідки цього рішення".

"Я думаю, нам потрібно трохи почекати доти, поки ми перейдемо до висновків", - додав він.

Президент США Джо Байден 31 серпня офіційно оголосив про завершення 20-річної війни Сполучених Штатів та їхніх союзників з НАТО в Афганістані, яку вони вели під приводом боротьби з тероризмом.

Останній військово-транспортний літак ВПС США покинув кабульський аеропорт 30 серпня, евакуював американських військових, які здійснювали його охорону, і дипломатів, які працювали на території повітряної гавані, яка була їх останнім оплотом у столиці Афганістану.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА