23:13 01.09.2021

США підтримують план України з реформування СБУ

1 хв читати
США підтримують план України з реформування СБУ

Сполучені Штати вітають прогрес, якого досягла Україна під час впровадження реформ у секторі оборони і безпеки, а також підтримують план з реформування Служби безпеки України, йдеться в спільній заяві Києва і Вашингтона щодо стратегічного партнерства двох країн.

"США вітають подальший прогрес України у реформуванні секторів оборони та оборонної промисловості, зокрема схвалення нової стратегії оборонної промисловості. Ми маємо намір продовжувати нашу потужну програму навчання і тренувань відповідно до статусу України як Партнера НАТО з розширеними можливостями. США підтримують план України з реформування СБУ шляхом складання і чіткого визначення її повноважень і посилення правил, що захищають права людини та забезпечують ефективний громадський нагляд", - йдеться в документі, оприлюдненому в середу.

У ньому також наголошується, що Україна має намір і надалі вживати заходів щодо посилення демократичного цивільного контролю над військовими, реформування служб безпеки і модернізації процесу оборонних закупівель для просування євроатлантичних прагнень.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА