Інтерфакс-Україна
12:56 02.09.2021

КС оголосив перерву у справі про конституційність мовних положень закону "Про загальну середню освіту"

1 хв читати
КС оголосив перерву у справі про конституційність мовних положень закону "Про загальну середню освіту"

Конституційний Суд України оголосив перерву у справі за конституційним поданням депутатів щодо конституційності мовних положень закону "Про загальну середню освіту", повідомила представник Верховної Ради в КС Ольга Совгиря (фракція "Слуга народу").

"Сьогодні Конституційний Суд не зміг розпочати розгляд по суті справи за конституційним поданням народних депутатів щодо конституційності окремих положень закону України "Про загальну середню освіту" у зв'язку з тим, що суб'єкт права на конституційне подання під час засідання розпочав виголошувати заяву, яка, на думку головуючого на засіданні, може мати політичний характер", - написала Совгиря у Telegram-каналі.

Зазначається, що у зв'язку з цим КС оголосив перерву у цій справі.

Як повідомлялося, у березні 2020 року до КС надійшло конституційне подання 56 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень закону України "Про загальну середню освіту".

Зокрема, депутати вважають, що реалізація закону спричинить обмеження прав громадян, які належать до національних меншин, на отримання середньої освіти рідною мовою, а норми закону є дискримінаційними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА