08:00 03.09.2021

Гуманітарна авіаслужба ООН відновлює польоти до Афганістану

2 хв читати
Гуманітарна авіаслужба ООН відновлює польоти до Афганістану

Гуманітарна авіаслужба ООН (UNHAS), якою управляє Всесвітня продовольча програма, відновлює польоти до Афганістану для доставки гуманітарних вантажів, повідомив представник генсека ООН Стефан Дюжаррік.

"Наші колеги з гуманітарної авіаслужби, якою управляє Всесвітня продовольча програма, відновлюють рейси, щоб 160 гуманітарних організацій змогли продовжити свою діяльність в провінціях Афганістану", - заявив Дюжаррік на брифінгу.

За його словами, приймаються всі зусилля для того, щоб якомога швидше активізувати гуманітарні операції і збільшити кількість рейсів у пункти призначення в Афганістані.

Дюжаррік зазначив, що пасажирські авіаперевезення наразі пов'язують столицю Пакистану Ісламабад з Мазарі-Шаріфом і Кандагаром в Афганістані.

Крім того, додав він, триває робота, щоб організувати авіасполучення для перевезення непродовольчих товарів, наприклад, медикаментів, туди, де вони вкрай необхідні.

Тим часом, Дюжаррік уточнив, що афганська столиця Кабул наразі залишається недоступною з повітря.

"Цей аеропорт ще не працює, принаймні, для нас. Ми безумовно дуже сподіваємося, що це відбудеться в найближчому майбутньому. Я думаю, що доступ до аеропортів у всьому Афганістані дуже важливий, з огляду на труднощі частих поїздок дорогами. І очевидно, що аеропорт в Кабулі дійсно дуже важливий для нас, щоб ми могли проводити ротацію персоналу і доставляти товари", - додав він.

"З 2002 до 2021 року гуманітарна авіаслужба ООН в Афганістані обслуговувала понад 20 пунктів призначення в країні. Організація буде прагнути повернутися в ці місця, щойно дозволять безпека і фінансування", - повідомив представник генсека ООН.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА