Інтерфакс-Україна
08:44 04.09.2021

В Україні за добу проти COVID-19 вакцинували понад 160 тис. людей

1 хв читати

За минулу добу імунізовано 167 489 осіб, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України в Telegram.

"167 489 осіб вакциновано проти COVID-19 за минулу добу, 3 вересня 2021. Одну дозу отримали 49 670 осіб, повністю імунізовані - 117 819 осіб", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що протягом доби працювало 996 мобільних бригад, 2 928 пунктів щеплення, 338 центрів вакцинації.

У МОЗ зазначили, що з початку кампанії з вакцинації щеплено 5 548 621 особу, з них отримали одну дозу - 5 548 619 осіб, повністю імунізовані і отримали дві дози - 4 129 835 людей (із них двоє отримали одну дозу за кордоном).

"Загалом проведено 9 678 454 щеплення", - підсумували в прес-службі відомства.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА