Інтерфакс-Україна
07:39 06.09.2021

У Грузії в результаті нещасного випадку загинув український альпініст-пластун

1 хв читати
У Грузії в результаті нещасного випадку загинув український альпініст-пластун

У Грузії в результаті нещасного випадку загинув український альпініст Петро Борис, який здійснював сходження на гору Тетнульд (Біла гора) в регіоні Верхня Сванетія, повідомила прес-служба "Пласт - український скаутинг" у Facebook.

"З глибоким сумом повідомляємо про загибель пластуна Петра Бориса. Висловлюємо щирі співчуття дружині Юліанні Борис, рідним і близьким", - йдеться в повідомленні організації.

Наголошується, що Борис був членом куреня "Сіроманці" та активним учасником пластових заходів і таборів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА