Інтерфакс-Україна
08:12 07.09.2021

Кулеба: Україна веде переговори з іншими країнами про доступ до технології ПРО

1 хв читати
Кулеба: Україна веде переговори з іншими країнами про доступ до технології ПРО

Україна веде переговори з іншими країнами про доступ до технології протиракетної оборони (ПРО), повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Нам не потрібна американська система ПРО, нам потрібна українська система ПРО, і ця технологія може прийти не обов'язково зі Сполучених Штатів, є інші країни, які володіють нею, і ми ведемо переговори про доступ до неї. Дійсно, протиповітряна і протиракетна оборона - це зараз ключові "дірки", які треба заповнювати, і ми над ними дуже предметно працюємо", - сказав Кулеба в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді створено ТСК з питань розслідування порушень законодавства щодо лікування військовослужбовців

Українці шукали в Google у 2025 р. графік відключення світла, "Холостяк 2025", "Гру в кальмара 2", лабубу і НАБУ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

Держбюджет-2026 передбачає 468,5 млрд грн фінансування соціальної сфери

Кабмін виділив 224 млн грн на закупівлю блочно-модульних котелень для Сумщини і 1,76 млрд грн на ремонт доріг на Херсонщині та Миколаївщині

Вступна кампанія до вишів у 2026 році не передбачатиме мотиваційних листів - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА