Інтерфакс-Україна
13:08 07.09.2021

США працюють із талібами над додатковими евакуаційними рейсами з Кабулу - Блінкен

1 хв читати
США працюють із талібами над додатковими евакуаційними рейсами з Кабулу - Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон працює з рухом "Талібан" над організацією додаткових рейсів з евакуації цивільних осіб із Кабулу.

За даними агентства Associated Press, на прес-конференції в Досі Блінкен повідомив, що "декілька годин тому" США контактували з талібами, щоб урегулювати це питання.

Держсекретар США також додав, що таліби пообіцяли забезпечити вільний пропуск на ці рейси тих осіб, у яких є необхідні документи.

За словами Блінкена, в Афганістані наразі перебувають майже 100 американських громадян, які хочуть повернутися на батьківщину.

Нині Блінкен разом із шефом Пентагону Ллойдом Остіном перебуває з візитом у Катарі.

Президент США Джо Байден 31 серпня офіційно оголосив про завершення 20-річної війни Сполучених Штатів та їхніх союзників із НАТО в Афганістані.

Останній військово-транспортний літак ВПС США залишив кабульський аеропорт 30 серпня, евакуювавши решту американських військових, які здійснювали його охорону, і дипломатів, які працювали на території повітряної гавані, яка залишалася їхнім останнім оплотом у столиці Афганістану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина Одеси залишилась без світла й води внаслідок нічної атаки росіян - МВА

Посли ЄС домовились про скасування принципу одностайності щодо продовження заморозки активів РФ – ЗМІ

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА