Інтерфакс-Україна
07:17 08.09.2021

Понад 40 людей загинули і десятки постраждали в результаті пожежі у в'язниці в Індонезії

1 хв читати
Понад 40 людей загинули і десятки постраждали в результаті пожежі у в'язниці в Індонезії

У результаті пожежі у в'язниці в місті Тангеранг індонезійської провінції Бантен загинули понад 40 осіб, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на прес-секретаря тюремного департаменту міністерства юстиції і прав людини Ріку Апріант.

За її даними, загинула 41 людина. Десятки отримали поранення.

Апріант уточнила, що пожежа спалахнула вночі, проводиться евакуація.

"Причина інциденту розслідується", - зазначила Апріант.

У блоці, де сталася пожежа, містилися 122 людини, засуджені за злочини, пов'язані з наркотиками.

При цьому Апріант не уточнила, скільки людей було в приміщенні на момент пожежі, але підтвердила, що в'язниця була переповнена.

За даними уряду Індонезії на вересень, у в'язниці в Тангерангу відбували термін понад 2 тис. ув'язнених, хоча вона розрахована на 600 осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА