Інтерфакс-Україна
11:34 08.09.2021

Посли ЄС продовжили санкції за підрив суверенітету й територіальної цілісності України

1 хв читати
Посли ЄС продовжили санкції за підрив суверенітету й територіальної цілісності України

Постійні представники країн Європейського Союзу ухвалили рішення продовжити ще на півроку санкції для фізичних і юридичних осіб за дестабілізацію і підрив суверенітету й територіальної цілісності України.

Відповідне рішення ухвалено в середу в межах засідання Комітету постійних представників (COREPER), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дипломатичні джерела.

Рішення ще має бути затверджене Радою ЄС з подальшою публікацією в Офіційному журналі, після чого воно набуде чинності.

Вперше санкції у вигляді заборони на в'їзд до країн ЄС і заморожування активів були застосовані в березні 2014 року і відтоді продовжуються кожні півроку.

Попереднім рішенням, яке було ухвалено в березні цього року, санкції продовжили для 177 фізичних та 48 юридичних осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА