08:57 11.09.2021

Наразі під час навчань "Захід 2021" не відбувається підготовчих заходів з агресії щодо України - Наєв

2 хв читати
Наразі під час навчань "Захід 2021" не відбувається підготовчих заходів з агресії щодо України - Наєв

Нині в ході спільних навчань Росії і Білорусі "Захід 2021" не відбувається підготовчих заходів з агресії щодо України, повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Ці навчання задекларовані, як спільні навчання Збройних сил РФ і Збройних сил Республіки Білорусь, вони проходять на відомій кількості полігонів, нам відома кількість цих військ, і наразі, просто зараз, безпосередньої загрози, зокрема створення ударних угруповань, також відповідних підготовчих заходів з агресії щодо України, не видно", - сказав Наєв в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" в п'ятницю.

Водночас він зазначив, що обстановка динамічна, і розвідувальні органи України відстежують ситуацію, а військові керівники країни обізнані з нею.

"Ми знаємо, коли, що і які адекватні заходи зробити", - додав Наєв.

Командувач Об'єднаних сил ЗСУ зазначив, що в офіційній легенді навчань Україна розглядається як нейтральна держава.

"Легенда, яка офіційно делегована Міністерством оборони РФ і Генеральним штабом Збройних сил РФ, звучить так, що збройні сили союзницької держави боротимуться з незаконними збройними формуваннями, які перебувають на території союзницької держави. Безпосередньо в офіційних даних, які вони озвучили, Україна розглядається як нейтральна держава. Але все це офіційно, відповідно, ми дорослі люди, які оцінюють не тільки те, що нам говорять, а й те, що є підтекстом", - зазначив Наєв.

Наєв уточнив, що на чотирьох полігонах у Білорусі здійснено накопичення Збройних сил РФ.

"Воно не критичне, загальна чисельність їх - 2,5 тис. військовослужбовців, є невелика кількість бронетехніки і невелика кількість авіаційної техніки", - сказав він під час онлайн-трансляції передачі.

За словами командувача Об'єднаних сил ЗСУ, Державна прикордонна служба України збільшила кількість нарядів, які виконують завдання уздовж державного кордону.

"Усі розвідувальні органи України, які мають відповідні сили і засоби, здійснюють отримання розвідувальної інформації... Безпосередньо Збройні сили України завершили підготовку певних адекватних дій, у нас є військові частини, які перебувають у різних ступенях готовності, ми завершили планування, сили і засоби до адекватного реагування щодо посилення оборони державного кордону готові", - наголосив він.

Наєв зазначив, що сили і засоби протиповітряного прикриття, а саме радіотехнічні війська, розгорнуті уздовж кордону України.

"Зенітно-ракетні війська, винищувальна авіація отримали відповідні завдання, перебувають також у відповідному рівні готовності", - додав він

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА