Інтерфакс-Україна
07:26 12.09.2021

Ізраїль завдав удару по об'єктах ХАМАС в секторі Гази

1 хв читати
Ізраїль завдав удару по об'єктах ХАМАС в секторі Гази

Армія оборони Ізраїлю в ніч на неділю завдала удару по інфраструктурним об'єктам ХАМАС в секторі Гази, повідомила армійська прес-служба в Twitter.

"У відповідь на сьогоднішній ракетний обстріл ми нанесли удар по підземній інфраструктурі ХАМАС у Гази", - йдеться в повідомленні.

У ньому також зазначається: "терористичні організації в Гази продовжують тероризувати ізраїльтян за допомогою пусків ракет, організації заворушень на кордоні, запусків повітряних куль із вибухівкою".

Раніше прес-служба ізраїльської армії повідомила про пуск з сектора Гази ракети в бік Ізраїлю, вона була перехоплена системою ППО "Залізний купол".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА