Інтерфакс-Україна
14:08 13.09.2021

На Херсонщині правоохоронці затримали чоловіка, який погрожував підірвати власний будинок

1 хв читати
На Херсонщині правоохоронці затримали чоловіка, який погрожував підірвати власний будинок

Поліцейські затримали 45-річного чоловіка, який уранці в понеділок забарикадувався у своєму будинку та погрожував його підірвати, повідомляє прес-служба поліції Херсонської області.

"Під час тривалих переговорів та завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів, які були задіяні на місці події, поліцейським вдалося переконати чоловіка віддати небезпечний предмет. Громадянина затримали. Під час огляду в його кишені поліцейські знайшли ще одну гранату РГД-5", - зазначено в повідомленні.

Наразі поліцейські проводять огляд домоволодіння підозрюваного на предмет виявлення інших заборонених предметів. Тривають слідчі дії.

Як повідомлялося, приблизно о 4:22 до поліції звернулася мешканка смт Іванівка Херсонської області, яка повідомила, що її чоловік погрожує підірвати їхній будинок. Поліцейські з'ясували, що чоловік проживає з дружиною та чотирма дітьми. Під час сімейної сварки підозрюваний взяв предмет, схожий на гранату, і почав погрожувати рідним. Після чого дружина і діти вийшли з будинку та викликали поліцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

Зеленський призначив Кубракова радником з питань інфраструктури та взаємодії з громадами - указ

Зеленський звільнив Е.Мака від виконання обов’язків радника

"Нафтогаз" і ДНКАР обговорили перспективи взаємодії

Серед першочергових завдань голови АРМА буде доопрацювання реєстру та проведення аудиту - голова конкурсної комісії Риженко

ЧАЕС заживлена від ОЕС України після втрати зв’язку внаслідок атаки РФ у вівторок – Міненерго

Верховний комісар ООН з прав людини обурений триваючими російськими атаками на енергетичну інфраструктуру України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА