Інтерфакс-Україна
13:55 13.09.2021

McDonald's має намір відкрити заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді - директор з розвитку McDonald's Ukraine

2 хв читати
McDonald's має намір відкрити заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді - директор з розвитку McDonald's Ukraine

McDonald's має намір у найближчому майбутньому відкрити заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді, повідомив директор з розвитку McDonald's Ukraine Віталій Стефурак в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"З'являться заклади у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. І це означатиме, що у всіх обласних центрах уже будуть наші ресторани. Плюс йдемо у великі міста, де ми ще не представлені, наприклад, у Маріуполь", - сказав Стефурак.

Експерт також повідомив, що в найближчі декілька років McDonald's має намір відкрити заклади в усіх сателітах столиці. "Наша мета протягом декількох років повністю "закрити" всі сателіти Києва. Наразі ми у Бучі, Броварах, Борисполі, розглядаємо Ірпінь та інші міста", - сказав Стефурак.

Аналогічне завдання, за його словами, ставиться щодо передмість ат міст-сателітів Харкова, Львова, Дніпра та Одеси.

"У містах-мільйонниках та сателітах нас цікавлять насамперед окремі ділянки, на яких можуть бути розташовані заклади з McDrive, з усіма каналами продажу, які наразі в Україні", - сказав Стефурак.

Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. На сьогодні мережа McDonald's в Україні налічує 104 ресторани у 24 містах.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд.". Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія). Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на вересень-2021 становить 901,801 млн грн.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Беца пояснила ситуацію в Україні під час дебатів високого рівня Генасамблеї ООН - МЗС

Кількість постраждалих внаслідок удару ворожих БпЛА в Харківській області зросла до трьох – Синєгубов

Троє цивільних загинули і двоє отримали поранення внаслідок атаки російських ударних дронів у Харківській області – ОВА

Гуманітарний координатор ООН в Україні засудив удар росіян по гуманітарній місії Данської ради у Чернігівській області

Фіцо має намір говорити з Зеленським під час зустрічі в Ужгороді про енергетичну інфраструктуру

Італія та Польща не мають наміру відправляти війська в Україну після закінчення війни

Мінкультури і ALIPH Foundation підписали Меморандум про створення Фонду культурної спадщини України

Встановлення термінів військової служби є одним з напрямів розв'язання проблеми СЗЧ - нардеп

Магомедов: НКЦПФР розглядає продаж 7% акцій прибуткових держкомпаній для формування фрі-флоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА