Інтерфакс-Україна
07:21 14.09.2021

Метро в Києві працюватиме на годину довше в ніч на середу через футбол, але три станції можуть закривати на вхід

1 хв читати
Метро в Києві працюватиме на годину довше в ніч на середу через футбол, але три станції можуть закривати на вхід

Роботу київського метрополітену можуть продовжити на одну годину в ніч з 14 на 15 вересня в зв'язку з проведенням на стадіоні НСК "Олімпійський" футбольного матчу між збірними командами України та Португалії (початок гри о 22:00), повідомляється на сторінці комунального підприємства "Київський метрополітен" у понеділок.

"У ніч з 14 на 15 вересня, в зв'язку з проведенням на стадіоні НСК "Олімпійський" футбольного матчу (початок гри о 22:00) між командами "Динамо" (Київ) і "Бенфіка" (Лісабон), робота метрополітену буде продовжена на 1:00", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що можливе обмеження (закриття) на вхід станції "Олімпійська" перед початком футбольного матчу та після закінчення гри станцій "Олімпійська", "Палац спорту" і "Площа Льва Толстого".

Також у КП "Київський метрополітен" закликали дотримуватися маскового режиму.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожі ДРГ прориваються в Покровськ та розстрілюють цивільних, з початку місяця в місті ліквідовано 600 окупантів

Мобільні приймальні Офісу омбудсмена запрацювали в Павлограді, Лозовій та в пунктах евакуації

Мудра: "репараційний кредит" слід розглядати як проміжний етап до передачі Україні заморожених активів РФ

Трамп не виключає, що обговорить передачу "Томагавків" з Зеленським під час зустрічі

США можуть надати Україні застарілі "Томагавки", вразливі для російської ППО – ЗМІ

Військова допомога Україні скоротилася на 43% цього літа - ЗМІ

РФ отримала з Італії обладнання на $2,3 млн напряму та через посередників попри санкції ЄС — ЗМІ

Свириденко запропонувала Фіцо відкрити в Словаччині українську школу, він не проти

Суд продовжив арешт детектива НАБУ Магомедрасулова, підозрюваного в намірі продавати технічні коноплі в РФ

Суд не зміг обрати запобіжний захід трьом підозрюваним військовим, яких напередодні у Тернополі затримала поліція, всі вони бійці 3-ї штурмової бригади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА