Інтерфакс-Україна
11:18 14.09.2021

В Одесі "замінували" будівлі трьох судів - поліція

1 хв читати
В Одесі "замінували" будівлі трьох судів - поліція

Правоохоронці перевіряють інформацію про загрозу вибуху в трьох судах Одеси, повідомляє відділ комунікації поліції в Одеській області.

"До поліції надійшли анонімні повідомлення про те, що заміновано будівлі Київського районного суду на вулиці Варненській, Південно-західного апеляційного господарського суду на проспекті Шевченка та П’ятого апеляційного адміністративного суду на проспекті Гагаріна", - йдеться в повідомленні на сайті поліції.

Для перевірки зазначеної інформації на місця пригод спрямовано слідчо-оперативні групи поліції, фахівців-вибухотехніків і кінологів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку ворожих дронів в декількох районах Одеси відсутнє електропостачання – МВА

Асоціація прифронтових міст та громад пропонує оновлену концепцію підтримки людей на прифронтових територіях

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп обговорив з Сі війну в Україні та домовився про обмін державними візитами

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Іспанії перебіг переговорів у Женеві

Навроцький запросив Зеленського до Варшави

Лідери європейської зовнішньої політики закликають до миру в Україні на засадах міжнародного права – ЗМІ

Рух поїздів в напрямку ст. Чаплине відновлено -"Придніпровська залізниця"

До України з ТОТ повернули 22-річного хлопця

Польща провела успішні випробування власної суборбітальної ракети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА