Інтерфакс-Україна
11:25 14.09.2021

Директор Бюро економічної безпеки вважає реалістичним запуск БЕБ до кінця листопада

1 хв читати
Директор Бюро економічної безпеки вважає реалістичним запуск БЕБ до кінця листопада

Директор Бюро економічної безпеки (БЕБ) Вадим Мельник, якого Кабмін призначив на цю посаду 20 серпня поточного року, вважає реалістичним запустити новий орган до кінця листопада.

"Ми вважаємо це реальним - запустити БЕБ до кінця листопада", - сказав він під час прес-конференції в Києві у вівторок.

Мельник уточнив, що, за його розрахунками, на запуск бюро може знадобитися щонайменше три-чотири місяці, що, утім, менше порівняно із запуском таких нових органів, як Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Державне бюро розслідувань (ДБР).

Він пояснив, що для запуску БЕБ необхідно забезпечити щонайменше 30% співробітників. Зокрема, на першому етапі потрібно набрати 210 штатних співробітників у центральний апарат, по 10-20 фахівців з кожного напряму.

"Наразі ми готуємося оголосити конкурси, це будуть посади категорії "Б" і "В" (більше навіть "В"), тобто середня ланка", - зазначив Мельник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарських компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА