18:20 15.09.2021

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

1 хв читати
Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що дозволяє майбутнім водіям проходити курси підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв у дистанційному режимі, а також отримувати водійське посвідчення за допомогою національного оператора поштового зв'язку або кур'єра.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України в середу, у такий спосіб забезпечується право на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС.

"Згідно з постановою уряду, відтепер підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв можливі онлайн. Зокрема, акредитований заклад має поінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати дистанційно, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп у складі не більше ніж десять осіб. Якщо заклад втрачає акредитацію, то й онлайн-навчання припиняється.

"Крім того, передбачається можливість отримання за бажанням особи замовленого через електронний кабінет водія посвідчення за допомогою використання засобів національного оператора поштового зв'язку або кур'єра. В умовах пандемії, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, це мінімізує контакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отримання документів", - резюмують у МВС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА