18:41 17.09.2021

У Міноборони впевнені, що вже в жовтні виплатять повністю борг із грошового забезпечення військовим

1 хв читати
У Міноборони впевнені, що вже в жовтні виплатять повністю борг із грошового забезпечення військовим

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр запевняє, що рішення щодо коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України може бути ухвалено найближчим часом.

"До Верховної Ради шляхом депутатської ініціативи як невідкладний вже подано проект закону про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2021 рік" щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів", - сказала Маляр, слова якої наводить управління преси та інформації Міноборони.

Коментуючи питання покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ, вона зазначила, що Міноборони деякий час тому вже заявляло про те, що кошти, необхідні для проведення в повному обсязі одноразових обов'язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запровадженої 29 липня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України №741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством, не були враховані під час прийняття держбюджету на 2021 рік.

Внесений до ВР законопроект передбачає видатки, зокрема, і на покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ.

"Голосування відбудеться найближчим часом. Тому вже в жовтні Міноборони отримає можливість якнайшвидше профінансувати всі передбачені законодавством види виплат військовослужбовцям у повному обсязі", - заявила заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА