Інтерфакс-Україна
07:41 18.09.2021

У Франції 67% населення повністю вакциновано від COVID-19

1 хв читати
У Франції 67% населення повністю вакциновано від COVID-19

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що майже 50 млн жителів країни отримали першу дозу вакцини проти коронавірусу, повідомляють у п'ятницю місцеві ЗМІ.

"За даними Національного агентства громадської охорони здоров'я, у Франції майже 50 млн осіб (49 915 552) зробили хоча б перше щеплення вакциною, тобто 74% населення країни. Понад 47,2 млн осіб пройшли повну вакцинацію, тобто 67% усього населення Франції", - заявив Макрон у відеозверненні, розміщеному в соціальних мережах.

Франція досягла високих темпів вакцинації: майже 90% дорослого населення країни зробили одну або дві дози вакцини.

Для багатьох місцевих жителів переломним моментом на користь вакцинації стало введення так званого санітарного пропуску: тепер відвідувати ресторани, бари, спортзали або музеї зможуть тільки вакциновані громадяни або люди, які отримали негативний тест на наявність COVID-19.

Багато жителів країни не підтримали таке рішення і вийшли на акції протесту. Так, у суботу, 18 вересня, заплановано 180 антиковідних демонстрацій.

З моменту початку пандемії коронавірусу у Франції COVID-19 було виявлено майже у 6,95 мільйонів людей. Майже 116 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження інфекцією, понад 6,6 млн повністю вилікувалися.

 

 

ОСТАННЄ

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА