Інтерфакс-Україна
19:22 18.09.2021

Україна посилює систему протиповітряної оборони на північному напрямку

1 хв читати
Україна посилює систему протиповітряної оборони на північному напрямку

У рамках проведення стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля - 2021" здійснено посилення системи протиповітряної оборони на північному напрямку, повідомляє Міністерство оборони України.

"Підрозділи радіотехнічних і зенітних ракетних військ повітряного командування "Центр" провели висунення на певні позиції, що дозволяє істотно посилити систему радіолокаційної розвідки і зенітного ракетного прикриття", - сказано в повідомленні на сайті відомства.

Так, жителів населених пунктів Чернігівської області закликають не перешкоджати і не повідомляти про маршрути руху передислокації військ.

"Усі заходи відбуваються в рамках навчань", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Покровському напрямку росіяни зазнають найбільших втрат і змушені задіяти оперативний резерв – УВ "Схід"

У Тернополі число жертв ракетної атаки росіян зросло до 33 людей - ДСНС

Уперше російський гелікоптер Мі-8 був збитий у повітрі "deep strike" дроном ССО

ГУР дякує всім причетним до повернення українців з Білорусі

Українці вшановують пам’ять жертв голодоморів

Зеленський розповів лідерам країн Північної Європи та Балтії, прем’єр-міністру Польщі про роботу над планом закінчення війни

Європейські лідери заявили про необхідність додаткової роботи над проєктом мирного плану із 28 пунктів

Уряд призначив нового держсекретаря Мінкультури України

Більше 150 тис. росіян продовжують штурми на Покровському напрямку - Зеленський

Свириденко заявила про початок перезавантаження управління в оборонній сфері: старт аудитів, оновлення НР, перевірка АРМА і ФДМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА