Інтерфакс-Україна
19:26 19.09.2021

На Донбасі з півночі було 4 обстріли з боку російських найманців, без втрат

1 хв читати
На Донбасі з півночі було 4 обстріли з боку російських найманців, без втрат

Російські найманці чотири рази порушили режим припинення вогню в районі проведення Операції об'єднаних сил з початку доби станом на 17.00 неділі, повідомляється на сторінці ООС у Facebook.

"Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає. На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь. Про факти порушень Українська сторона Спільного центру з координації та контролю повідомила представникам Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм", - йдеться в повідомленні.

Противник відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї, танкових протитанкових гранатометів і з заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм.

Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил за той же період розмінували 3 га території, передали на знищення 288 вибухонебезпечних предметів і відновили сім пошкоджених будинків.

 

ОСТАННЄ

ЄС активізує вирішення питання про використання заморожених активів РФ для стабільного фінансування України - ЗМІ

Новопризначений президент BND попереджає про реальну небезпеку війни з Росією – ЗМІ

Прикордонники затримали сім’ю з Полтавщини, що допомагала порушникам перетнути кордон за $25 тис.

Трамп планує зустрітися із Зеленським у Вашингтоні 17 жовтня – ЗМІ

АРМА припинила пошук управителя для БФК Gulliver та повертає актив державі

Україна і Словаччина мають намір домовитися про технічне та фінансове співробітництво

Нову цифрову систему обліку військовослужбовців "Імпульс" розгортають у ЗСУ - Міноборони

Генпрокурор виступає за довічне позбавлення волі за ґвалтування та вбивство дітей

Стефанчук та Штайнмаєр обговорили безпекову підтримку України

У Вишгороді на Київщині введено в експлуатацію нове укриття для школярів, що збудоване за всіма стандартами безпеки та комфорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА