18:34 20.09.2021

СБУ розпочинає інформкампанію із боротьби з сепаратизмом, вербуванням та дезінформацією РФ

1 хв читати
СБУ розпочинає інформкампанію із боротьби з сепаратизмом, вербуванням та дезінформацією РФ

Служба безпеки України в партнерстві з Центром стратегічних комунікацій "СтратКом Україна" розпочинає тримісячну інформаційну кампанію "Маєш інформацію про небезпеку - телефонуй до СБУ", в рамках якої закликає жителів восьми областей країни повідомляти про випадки, які можуть становити загрозу національній безпеці.

"Головна мета кампанії - боротьба з сепаратизмом, вербуванням громадян України з боку іноземних спецслужб, а також протидія поширенню фейків, дезінформації та пропаганди країни-агресора. Кампанія триватиме три місяці та відбуватиметься у тих областях України, які, окрім зони проведення ООС, становлять підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області", - повідомляється на сайті СБУ.

Громадян закликають повідомляти про випадки наявності даних щодо можливої загрози нацбезпеці України на гарячу лінію СБУ за тел.: +380 (800) 501-482.

"Наша мета - блокувати ворожу пропаганду та діяльність російських агентів із розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів та вербування місцевих громадян", - заявив прес-секретар СБУ Артем Дехтяренко.

Проект фінансує уряд США у рамках співпраці з СБУ, за його реалізацію відповідатиме Центр стратегічних комунікацій "СтратКом Україна", з яким СБУ підписала меморандум про співпрацю та взаєморозуміння.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА