Інтерфакс-Україна
20:48 20.09.2021

Засуджений у Білорусі українець Ференц планує подавати апеляцію - омбудсмен

1 хв читати
Засуджений у Білорусі українець Ференц планує подавати апеляцію - омбудсмен

Засуджений у Білорусі українець Михайло Ференц планує подавати апеляцію на рішення суду, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Сьогодні суд Заводського району Мінська засудив громадянина України Михайла Ференца до 3 років позбавлення волі за нібито "участь у діях, які грубо порушують громадський порядок, та умисне пошкодження майна"... Свою провину Михайло Ференц не визнає та через адвоката планує подавати апеляцію", - повідомила Денісова на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

"Звертаюся до надзвичайного та повноважного посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима з проханням терміново відвідати нашого співвітчизника та брати участь у всіх судових засіданнях задля забезпечення додержання його процесуальних прав", - наголосила омбудсмен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА