Інтерфакс-Україна
17:04 21.09.2021

Через матч між "Динамо" і "Шахтарем" у середу ввечері можливі обмеження роботи трьох станцій київського метро

1 хв читати
Через матч між "Динамо" і "Шахтарем" у середу ввечері можливі обмеження роботи трьох станцій київського метро

У середу ввечері можливе обмеження роботи трьох станцій метро в Києві через проведення футбольного матчу на НСК "Олімпійський", повідомила прес-служба КП "Київський метрополітен".

"Завтра, 22 вересня, у зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу (початок гри о 21:00) між командами "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк) можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену. Так, перед початком гри можливе обмеження (закриття) станції "Олімпійська" на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого", - йдеться в повідомленні у Facebook.

Зазначається, що механізм застосовується з міркувань безпеки, щоб уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий артобстріл Купʼянська забрав життя мешканця міста, ще одного важко поранено

В РФ обговорюється можливість заборони експорту бензину – СЗР

Окупанти обстріляли центр Херсона, є загиблий та поранений

Україна вийшла з Оттавської конвенції, бо опинилась в нерівній ситуації, яка обмежує її право на самооборону, – МЗС

Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

Нардепи Костенко та Федина відзначають необхідність виходу України з Оттавської конвенції

Україна вийшла з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін

Сіярто стверджує, що США скасували санкції, які заважали Угорщині будувати АЕС разом з РФ

Єрмак про нічний обстріл та загибель пілота Устименка: Відповідь буде

Ворожі дрони пошкодили 12 житлових будинків в Лебедині на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА