Інтерфакс-Україна
17:50 21.09.2021

Зеленський: Про постачання США Україні систем ПРО "Залізний купол" говорити ще зарано

1 хв читати
Зеленський: Про постачання США Україні систем ПРО "Залізний купол" говорити ще зарано

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі ще зарано говорити про можливість постачань США Україні систем протиракетної та протиповітряної оборони "Залізний купол".

"Я думаю, що ми з вами у ЗМІ чули і, можна сказати, деякі сигнали щодо ракетної підтримки України - ракетної програми. Я маю на увазі, щодо "Залізного купола" зарано ще говорити, але ви чули ці сигнали та меседжі від США", - сказав Зеленський у коментарі телеканалу "Дім", перебуваючи в Нью-Йорку.

Як повідомлялося, прес-секретар президента США Джен Псакі 15 вересня не підтвердила постачання системи протиповітряної та протиракетної оборони "Залізний купол" Україні через необхідність уточнення інформації про передання зазначеного озброєння Україні зі своєю командою.

Раніше повідомлялося з посиланням на Politico, що деякі члени Конгресу США внесли до проекту оборонного бюджету США на 2022 рік поправку, яка створить тиск на адміністрацію президента США Джо Байдена з метою продати або передати Україні нові системи протиповітряної та протиракетної оборони, зокрема потенційну відправку батареї "Залізний купол" (Iron Dome), яку наразі використовує армія США.

Зазначається, що у версії законопроекту про оборону на 2022 фінансовий рік комітету Палати представників США не зазначена жодна конкретна система озброєнь, яку планують передати Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві вибухотехніки знешкодили нездетоновану частину балістичної ракети – поліція

У лікарні померла постраждала внаслідок удару БпЛА 23 січня – Синєгубов

Переговори в Абу-Дабі продовжаться 1 лютого – ЗМІ

Потік на в’їзд в Україну цього тижня знову більше за потік на виїзд попри обстріли та морози

В Деснянському районі Києва повернули світло для 88 тисяч осель – ДТЕК

В Києві 3300 багатоповерхівок залишаються без тепла після російської атаки – Кличко

РФ веде фіктивні переговори і не готова укладати мирну угоду – Яценюк про зустріч в ОАЕ

Чотири екіпажі швидкого реагування УЧХ допомагали постраждалим від російської атаки БпЛА у Харкові

В лівобережній частині Києва відновлено водопостачання – Київводоканал

Перемовини в Абу-Дабі були конструктивними, наступні зустрічі можуть відбутися наступного тижня – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА