Інтерфакс-Україна
08:41 22.09.2021

Туреччина не визнає входження Криму до складу Росії - Ердоган

1 хв читати
Туреччина не визнає входження Криму до складу Росії - Ердоган

Анкара виступає за підтримку територіальної цілісності України і не вважає дійсним входження Криму до складу РФ, заявив у вівторок під час виступу перед Генасамблеєю ООН президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

"Ми надаємо значення захисту територіальної цілісності та суверенітету України, включно з Кримом, анексію якого ми не визнаємо", - сказав він.

Раніше в МЗС Туреччини заявили, що результати виборів до Держдуми, які відбулися в Криму, не мають для Анкари юридичної сили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА