Інтерфакс-Україна
20:33 22.09.2021

Для розслідування замаху на Шефіра правоохоронні органи створять спільну групу - генпрокурор

1 хв читати
Для розслідування замаху на Шефіра правоохоронні органи створять спільну групу - генпрокурор

Обстріл автомобіля першого помічника президента України Сергія Шефіра розслідуватимуть декілька правоохоронних органів, для взаємодії між якими буде створено спільну слідчу групу, повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

"За результатами сьогоднішньої наради ми створюємо окрему групу, де буде спільна слідча група представників різних правоохоронних органів, ми комунікуватимемо", - сказала Венедіктова у програмі ТСН в ефірі телеканалу "1+1" у середу.

Вона також допустила зміну кваліфікації кримінального провадження, яке наразі відкрито за статтею про замах на вбивство двох і більше осіб (ст. 115 Кримінального кодексу України). "Якщо буде потреба у зміні кваліфікації, це відбудеться", - сказала генпрокурор.

Венедіктова також розповіла, що під час обстрілу швидкість автомобіля, в якому їхав Шефір, була невеликою - 60-70 км/год, "тому що потрібно було зайти на поворот".

Як повідомлялося, о 10-й ранку в середу, 22 вересня, поблизу с. Лісники (Київська обл.) було обстріляно автомобіль Шефіра, дістав поранення водій. В автомобіль було випущено понад 10 куль. Постріли були здійснені з лісу з автоматичної зброї за напрямком руху автомобіля.

За словами голови Національної поліції України Ігоря Клименка, правоохоронці наразі розглядають три основних версії замаху: державна діяльність потерпілого, тиск на вище керівництво країни, дестабілізація політичної ситуації в нашій країні, зокрема розглядається версія за участю спецслужб іноземних країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА