Інтерфакс-Україна
08:43 29.09.2021

США звинуватили Росію у зриві наради ОБСЄ з питань людського виміру

1 хв читати

США висловили жаль з приводу того, що Росія заблокувала проведення щорічної наради ОБСЄ з реалізації людського виміру з метою уникнути критики в порушенні прав людини.

Конференція мала відкритися 27 вересня в Варшаві.

"На жаль, конференція (...) не була скликана через рішення російського уряду заблокувати зустріч. Ми глибоко шкодуємо про цю спробу російського уряду заблокувати перевірку ситуації з правами людини в країні", - йдеться в поширеній заяві американського держдепу.

У ній зазначається: "Ми будемо і надалі наполегливо закликати Росію виконувати свої зобов'язання, які містять гарантії захисту основних свобод і надання громадянам можливості залучати свої уряди до відповідальності, зокрема, за допомогою вільних і справедливих виборів".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА