Інтерфакс-Україна
11:54 29.09.2021

Заморозки на ґрунті та місцями в повітрі очікуються в Україні, крім західних областей

1 хв читати
Заморозки на ґрунті та місцями в повітрі очікуються в Україні, крім західних областей

У найближчі дві доби територія України залишиться в зоні впливу північного антициклону, збережеться суха та прохолодна погода, в більшості областей, крім заходу, вночі на ґрунті та подекуди в повітрі очікуються заморозки, повідомив Укргідрометцентр.

У четвер без опадів, лише на крайньому заході вдень місцями невеликий дощ.

Вітер східний, південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 1-8° тепла, в Україні, крім західних областей та узбережжя морів, на поверхні ґрунту та подекуди в повітрі заморозки 0-5°; удень 11-16°, на Закарпатті до 19°.

У Києві в четвер без опадів. Вітер східний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-5° тепла, вдень 12-14°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 30 вересня найвища температура вдень була 25,8° у 2016 р., найнижча вночі -2,9° у 1881 році.

У п'ятницю, 1 жовтня, в Україні без опадів, лише на крайньому заході країни подекуди дощ. Вітер східний, південно-східний, 3-8 м/с.

Температура вночі 1-8° тепла, в Україні, крім західних областей та узбережжя морів, на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки 0-3°; вдень 10-15° тепла, на Закарпатті до 18°.

У Києві у п'ятницю без опадів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-5° тепла, вдень 13-15°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харківській області поліцейські евакуювали літнє подружжя з-під обстрілів попри переслідування fpv-дрона

СБУ проводить набір до ЦСО "А"

"Енергоатом" запустив в роботу 8-ий з 9 енергоблоків АЕС на підконтрольній Україні території – ексміністерка енергетики

Ще одного підлітка евакуювали з тимчасово окупованої території Херсонщини - ОВА

Двох чоловіків, які були бранцями окупантів на Луганщині, повернули на підконтрольну територію - ОВА

Окупанти вдарили по Харкову дроном, попередньо - без постраждалих

МАГАТЕ повідомило про початок ремонтних робіт на ЛЕП до ЗАЕС

Зеленський зустрівся з керівниками американських аналітичних центрів

Глава Міноборони Литви закликала всі країни ЄС інвестувати в зміцнення кордону з Росією та Білоруссю

Правоохоронці відкрили 144 кримінальні провадження за фактами торгівлі людьми у 2025р – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА