Інтерфакс-Україна
07:13 30.09.2021

Прокуратура повідомила про підозру чиновниці, яка незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки вартістю майже 30 млн. грн

1 хв читати
Прокуратура повідомила про підозру чиновниці, яка незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки вартістю майже 30 млн. грн

Голосіївська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру директору товариства, що незаконно заволоділа правом оренди земельної ділянки на вул. Антоновича вартістю майже 30 млн. грн, повідомила прес-служба прокуратури.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2017 році, маючи на меті будівництво елітного житлового комплексу на незаконно орендованій землі, директор товариства вступила у змову з власниками та посадовими особами групи підприємств", - йдеться в повідомленні.

Так, з метою подальшого незаконного будівництва житлового комплексу підозрювана підготувала і надала до Київської міської ради документи, що містять завідомо неправдиві відомості про підстави переважного права на користування земельною ділянкою територіальної громади Києва.

"Таким чином, підозрювана уникла процедури продажу прав оренди на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгів) і продовжила користування нею, чим завдала збитків територіальній громаді", - повідомили в прокуратурі.

Дії директора кваліфіковані за ч.2 ст.366 і ч.5 ст.191 КК України.

Також на зазначену земельну ділянку накладено арешт. Слідчі дії тривають.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА