Інтерфакс-Україна
17:34 30.09.2021

У ФРН затримали 96-річну екс-секретарку нацистського концтабору, яка уникла суду

1 хв читати
У ФРН затримали 96-річну екс-секретарку нацистського концтабору, яка уникла суду

У Німеччині затримали 96-річну Ірмгард Фургнер, котра служила за років Другої світової війни секретаркою в концтаборі Штуттгоф, раніше їй вдалося уникнути суду, повідомив телеканал Welt.

Жінка в четвер не з'явилася на процес у місті Ітцехо (федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн). Її обвинувачують у пособництві в жорстоких убивствах у 11 412 випадках і пособництві в замахах на вбивство у 18 випадках.

Жінка мешкає в будинку для літніх людей, уранці в четвер вона викликала таксі й поїхала до метро. Куди вона поїхала далі, невідомо. Фургнер раніше зізналася суду, що боїться громадського осуду, й попросила зробити процес закритим.

Правоохоронці затримали її та перепровадили до судді, який видав ордер на затримання, і тепер судовий лікар вирішує, чи здатна Фургнер його перенести.

Фургнер працювала у Штуттгофі з червня 1943-го до квітня 1945 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вівторок по всій Україні пройде з обмеженнями постачання електроенергії –"Укренерго"

Одна людина загинула, ще двоє – поранені через російськи обстріли Дніпропетровщини – ОВА

В Києві без опалення лишаються 80 будинків – Кличко

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА