Інтерфакс-Україна
12:16 01.10.2021

Банани та підбори. У Київському метро у вересні ескалатори зупинялися 580 разів

1 хв читати
Банани та підбори. У Київському метро у вересні ескалатори зупинялися 580 разів

За вересень поточного року ескалатори столичної підземки зупинялися 580 разів із різних причин, повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Зокрема, у 60 випадках пасажири скористалися ручкою "Стоп" без необхідності.

Ще 257 разів зупинення здійснювали працівники з метою запобігання травмуванню пасажирів.

Крім того, 183 рази ескалатори зупинялися через потрапляння сторонніх предметів, зокрема жіночих підборів, ременя, шнурка, шарфа та бананів.

У прес-службі нагадують, що наразі на станціях "Лук'янівська" та "Олімпійська" тривають капітальні ремонти, які відбуваються раз на 100-150 тис. км або кожні 10-11 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА