Інтерфакс-Україна
14:30 01.10.2021

СБУ запобігла замовленому вбивству фермера на Херсонщині, кілеру обіцяли $40 тис.

1 хв читати
СБУ запобігла замовленому вбивству фермера на Херсонщині, кілеру обіцяли $40 тис.

Співробітники внутрішньої безпеки СБУ запобігли замовному вбивству в Херсонській області, затримано організатора, який спланував ліквідацію місцевого фермера й пообіцяв за це $40 тис., повідомляє прес-центр СБУ.

За даними слідства, замовником й організатором убивства виявився інший місцевий фермер. Він хотів усунути конкурента, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур, посилити свої власні позиції в регіоні.

Однак виконавець замовного вбивства, усвідомлюючи суспільну небезпеку злочинного наміру замовника, повідомив про це СБУ.

Правоохоронці почали документувати протиправну діяльність і затримали організатора під час передання останнього траншу "винагороди".

Наразі зловмиснику готують повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), п 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та вирішують питання про обрання запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА