16:38 01.10.2021

Фонд президента з підтримки освіти, науки та спорту розпочав роботу

2 хв читати
Фонд президента з підтримки освіти, науки та спорту розпочав роботу

Фонд президента України з підтримки освіти, науки та спорту, створений для розвитку і підтримки талановитих українців, їхніх ідей у зазначених сферах для посилення лідерських позицій нашої країни у світі розпочав свою роботу, в п'ятницю відбулося установче засідання ради Фонду, повідомляється на сайті Офісу президента України.

"Серед ключових програм Фонду – гранти на навчання за кордоном, стажування молоді у провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах, залучення лекторів з провідних вишів та наукових установ світу, участь молоді в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях, заохочення молодих людей за досягнення, підтримка реалізації проектів у сфері освіти, науки та спорту", - йдеться в повідомленні.

На установчому засіданні голова ради Фонду Ірина Тулякова розповіла, що у співпраці з Міністерством цифрової трансформації триває робота над розробкою онлайн-платформи Фонду.

Очікується, що запуск ключових програм Фонду відбудеться в лютому 2022 року.

Фонд президента було створено у 2019 році з метою заохочення розвитку талановитої молоді. У червні 2021 року президент Володимир Зеленський затвердив положення про раду Фонду.

"З коштів Фонду виплачуватимуть премії глави держави в розмірі 100 тис. грн переможцям міжнародних учнівських олімпіад. Також здійснюватимуться виплати президентських стипендій у розмірі 10 тис. грн учасникам ЗНО, які показали найвищі результати. Такі стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом року. Заплановане й фінансування премій для відзначення досягнень українських спортсменів, заохочення молоді до участі в спорті та підтримка тренерської діяльності. Крім того, функціонування Фонду передбачає можливості надання грантів на навчання в іноземних закладах освіти для підготовки магістрів та PhD", - ідеться в повідомленні.

Кошти Фонду також можуть бути спрямовані на залучення іноземних висококваліфікованих викладачів і тренерів для навчання українських студентів у пріоритетних галузях, де потрібно посилити рівень підготовки фахівців.

Учасники зустрічі обговорили концепцію діяльності Фонду, його функції та принципи роботи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА