21:13 01.10.2021

Google відмовилася від проекту цифрових банківських рахунків

2 хв читати
Google відмовилася від проекту цифрових банківських рахунків

Американська Google відмовилася від проекту відкриття цифрових банківських рахунків для клієнтів Google Pay, який міг би істотно посилити позиції компанії в сфері фінансових послуг, пише The Wall Street Journal.

Партнерами проекту, анонсованого в листопаді 2019 року, повинні були стати, зокрема, Citigroup Inc. (SPB: C) і кредитний кооператив Стенфордського університету, які планували зайнятися обслуговуванням Plex-рахунків - електронних рахунків клієнтів Google. Plex-рахунки, синхронізовані з Google Pay, просувалися як простий і доступний фінансовий інструмент при відсутності щомісячних платежів за обслуговування.

Спочатку запуск проекту був запланований на 2020 рік, однак він неодноразово переносився. У квітні 2021 року з Google пішов автор проекту Цезар Сенгупта, у зв'язку з чим, компанія вирішила закрити його, кажуть джерела WSJ.

За їх словами, банківські регулятори підтримували проект і не пов'язані з його закриттям.

До того ж, Google, ймовірно, поставила регуляторів до відома про припинення проекту раніше, ніж партнерські банки, оскільки ще на минулому тижні деякі з них вважали, що він буде реалізований.

Так, BM Technologies Inc., оператор банківської онлайн-платформи, ще минулого тижня заявляла, що її спільні з Google Plex-рахунки запрацюють наприкінці 2021 року або в 2022 році.

Акції холдингу Alphabet Inc. (SPB: GOOG), до якого входить Google, подорожчали на 1,5% на торгах у Нью-Йорку в п'ятницю. З початку поточного року їх вартість зросла на 55%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА