Інтерфакс-Україна
22:30 01.10.2021

Президент Грузії про можливість помилування Саакашвілі: Ніколи

2 хв читати
Президент Грузії про можливість помилування Саакашвілі: Ніколи

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі виключає можливість ухвалення рішення про помилування засудженого за низкою кримінальних справ колишнього президента Михаїла Саакашвілі, який у п'ятницю був затриманий в Грузії.

"Багато хто запитує сьогодні, чи має намір президент помилувати його - відповідь одна, проста і остаточна - ні і ніколи", - йдеться в заяві Зурабішвілі, яку розповсюдила адміністрація грузинського президента.

У заяві вона висловлює подяку правоохоронним органам, які провели операцію з затримання Саакашвілі "на високому професійному рівні".

"Держава та її інститути не розпалися і навпаки посилилися... Захищено кордон, територію, порядок і верховенство закону", - заявила президент.

За її словами, для неї, як для президента країни, не є приємним, коли колишнього президента затримують перед камерами, однак "справедливість і верховенство закону цього вимагають і перед законом усі рівні".

Зурабішвілі при цьому зазначає, що ніколи не забуде очі тих людей, хто постраждав у період правління Саакашвілі, "чекав справедливості і не дожив до сьогоднішнього дня".

Вона нагадала про те, що також боролася з режимом Саакашвілі, який "розтоптав права людини, вільний бізнес і закон... пожертвував здоров'ям людей і життями заради збереження своєї влади".

Зурабішвілі також піддала критиці рішення Саакашвілі відмовитися від громадянства Грузії і прийняти громадянство України.

"І сьогодні, з порушенням кордону і закону увірвався на грузинську територію і цим намагався посягнути на авторитет державних правоохоронних органів. І що найголовніше, явно, прибув, щоб посіяти дестабілізацію в країні, незважаючи на всі міжнародні поради та попередження, які він отримав за останній період", - заявила президент, зазначивши, що жодних масових виступів і протестів у Грузії не буде.

"Країна втомилася і мріє про справедливість і спокій", - наголосила вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА