19:10 03.10.2021

Президент і прем'єр Грузії позитивно оцінюють хід і результати місцевих виборів 2 жовтня

2 хв читати
Президент і прем'єр Грузії позитивно оцінюють хід і результати місцевих виборів 2 жовтня

Вибори до органів місцевого самоврядування в Грузії, не дивлячись на політичну поляризацію, пройшли спокійно, справедливо і в безпечній обстановці, без будь-яких грубих порушень, заявила президент республіки Саломе Зурабішвілі.

"Це вкрай важливо, оскільки на нас звернено увагу наших партнерів і друзів. Ці вибори стали ще одним кроком, зробленим Грузією в напрямку демократії і стабілізації", - заявила Зурабішвілі на брифінгу в неділю.

Позитивну оцінку минулим виборам дав і прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі.

"Вибори пройшли успішно, в спокійній і справедливій обстановці і міжнародними спостерігачами були однозначно оцінені, як позитивні", - сказав на брифінгу Гарібашвілі.

За його словами, партія влади "Грузинська мрія" переконливо перемогла на виборах, набравши 47% підтримки виборців, і ще раз отримала довіру населення і мандат для продовження правління.

"Деструктивні сили і головна опозиційна партія "Єдиний національний рух" ще раз зазнали поразки в боротьбі з грузинським народом і" Грузинською мрією ". Опозиція не змогла досягти на виборах бажаної мети і не змогла зафіксувати результат, яким вона спробувала б спровокувати кризу і дестабілізацію в країні", - сказав Гарібашвілі.

Він зазначив, що з 64 муніципалітетів у 20 призначено другий тур виборів.

"Наші кандидати в усіх 20 муніципальних виборчих округах здобудуть переконливу перемогу", - сказав Гарібашвілі.

Вибори до органів місцевого самоврядування пройшли в Грузії у суботу, 2 жовтня.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА