Інтерфакс-Україна
07:14 04.10.2021

За минулу добу російські найманці на Донбасі чотири рази порушили режим тиші, з початку доби порушень не зафіксовано

1 хв читати
За минулу добу російські найманці на Донбасі чотири рази порушили режим тиші, з початку доби порушень не зафіксовано

За минулу добу російські окупаційні війська чотири рази порушували режим припинення вогню, з них один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. З півночі порушень не зафіксовано, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

Зокрема, в напрямку Лебединського противник вів вогонь зі станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів. Поблизу Водяного, що на Приазов'ї, окупанти обстріляли українські позиції з мінометів калібру 82 мм. Біля Новолуганського ворог двічі здійснив обстріл, використовуючи ручні протитанкові і підствольні гранатомети, а також стрілецьку зброю.

Втрат серед військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил немає.

Зазначається, що українські війська вели активну оборону і давали належну відповідь супротивнику, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

 

 

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з Каллас посилення безпеки України та Європи

Зеленський та президент Чехії обговорили продовження допомоги, зокрема з постачання артснарядів, обмінялися новими ідеями

Мінрозвитку спростувало інформацію про визначення урядом періоду опалювального сезону з 1 листопада 2025р до 31 березня 2026р

УЧХ провів навчання з мінної безпеки для мешканців Сумщини

Інформації щодо постраждалих українців внаслідок зіткнення швидкісних потягів у Словаччині немає - МЗС

США готові співпрацювати з Іраном - Трамп

США виступили за обмеження розкриття чутливої для України інформації у справі ПАТ "Татнєфть" - Мін’юст

Трамп попросив Віткоффа зосередитися на врегулюванні російсько-української війни

Секретар Одеської міськради від "Слуги народу" може очолити Одесу в разі позбавлення мера громадянства – ЗМІ

Стефанчук та міністерка праці Німеччини обговорили питання фінансової підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА