Інтерфакс-Україна
16:44 05.10.2021

Російські найманці на Донбасі готують активізацію обстрілів позицій української армії - ГУР Міноборони України

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі готують активізацію обстрілів позицій української армії - ГУР Міноборони України

Командування російських найманців на Донбасі готується активніше обстрілювати позиції підрозділів Збройних сил України з метою завдавання збитків і провокування вогню, повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Під виглядом перевезень майна автомобільним транспортом для підготовки до зимового періоду до передових підрозділів (російських найманців - ІФ) приховано завозять додаткове озброєння і боєприпаси, прибувають диверсійно-розвідувальні підрозділи, зросла інтенсивність тренувань з бойової готовності, у т. ч. в артилерійських та мінометних підрозділах", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у Facebook.

У ньому уточнюється, що у такий спосіб бойовики "приховано готують активізацію обстрілів позицій підрозділів Об'єднаних сил з метою завдавання збитків, провокування вогню у відповідь та знищення елементів системи спостереження".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА

Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу

Апарат Верховної Ради проведе перевірку інформації про зв’язки наукової консультантки Салміної з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА